Shkrimi tjeter...

Kompanitë kineze të telefonave të menqur po e sfidojnë Iphonin

Ky lajm vjen pak javë pasi Xiaomi prezantoi dy telefonë të rinj, telefonin pa skaje Mi Mix 2 dhe telefonin Android One Mi A1. Xiaomi...