Shkrimi tjeter...

Action Bronson, lanson këngë të re, në videoklip flamuri kuq e zi

Në skenë njihet si  Action Bronson, por emri i vërtetë është Arian Asllani. Ky është kuzhinieri dhe reperi amerikan...